لودر سایت
لودر سایت
شهرام زندی

خواننده تهران

شهرام زندی، ( خواننده / آهنگساز ) . متولد ۲۷ آذرماه – ساکن تهران او فعالیت هنری خود را بصورت حرفه ای توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۷۶ آغاز کرد . اولین قطعه پخش شده از او در صدا و سیما قطعه ای با نام راز بوده است . شهرام زندی دارای چهار آلبوم به نامهای قلب طلایی، دلدار، تو همونی، و آخرین آلبوم او تا به این لحظه ستاره نام دارد .

از معروفترین آثار شهرام زندی میتوان اشاره کرد به قطعه ایی با نام شب یلدا و دلدار از ساخته های زنده یاد ناصر عبدالهی

More
احسان دریادل

خواننده تهران

احسان دریادل متود دهه 70 است او شاعر، خواننده و آهنگساز است. او در دوران دانشگاه به اوج فعالیت های موسیقی رسید و توانست به آرامی در این عرصه موفق شود و الان جزو خوانندگان جوان و پر شهرت ایرانی است که آهنگ هایش هم بسیار شنیده می شوند و مخاطب دارند.

او در شهر تهران متولد شده است و از دوران نوجوانی به شعر می سرود و آهنگسازی می کرد و البته علاقه به سبک خاصی از موسیقی داشت. از خانواده او اطلاعات زیادی در دست نیست ولی گفته می شود که یک برادر و یک خواهر دارد.

سن دقیق شروع کلاس های آموزش موسیقی او معلوم نیست ولی با توجه به اینکه نخستین آهنگ او در سال 1398 پخش شد، نشان می دهد که از دو سال قبل در کلاس های موسیقی شرکت کرده است.

More
علی عباسی

خواننده تهران

علی عباسی، خواننده و آهنگساز اهل تهران می باشد. وی تاکنون آهنگ های بسیار زیادی از جمله مهره مار روزگارمی یا نفس، آغوش، و … را منتشر کرده است. وی با هنرمندان مشهور زیادی از جمله ناصر عباسی، مصطفی مومنی، محسن ابراهیم زاده، مصطفی سلطانی و … همکاری داشته است. وی به دنبال انتشار اولین آلبوم رسمی خود است تا پس از آن کنسرت های خود را برگزار کند. وی تاکنون در چند برنامه تلویزیونی نیز اجرا داشته است.

More
کوروش زارعی

خواننده تهران

کوروش زارعی، متولد ۱۰ در ماه ۱۳۷۴ خواننده، آهنگساز، ترانه سرای خوب کشورمان که فعالیتش را از ۱۴۰۰ آغاز کرده است. وی لیسانس رشته تاریخ از دانشگاه دولتی بوشهر دارد. او از سال ۹۵ شروع به نوشتن ترانه و یادگیری اصول پایه موسیقی کرد و در کنار آن کار صداهایی رو هم انجام دادم. “بزن بارون” اولین موزیکی او است که ترانه و ملودی اش با خودش بود است. قصد دارد در کنار یک تیم خوب و کاربلد به فعالیت در زمینه موسیقی ادامه بدهد اما قطعا تمرکز اصلی خودش را روی خوانندگی خواهد گذاشت.

More