لودر سایت
لودر سایت
ماکان بند

خواننده تهران

“ماکان بند” نام گروه موسیقی ایرانی و متشکل از دو خواننده با نام های “رهام هادیان” و “امیر مقاره” میباشد. “یاشار خسروی” آهنگساز و یکی از نوازندگان مطرح ساکسیفون, در سال ۱۳۹۵ پس از تشکیل این گروه, رهبری این گروه را بر عهده گرفت. این گروه توانست در اندک زمانی کوتاه پس از شکل گیری و با حمایت حسن اردستانی مدیر عامل شرکت آوازی نو به شهرت و محبوبیت بسیاری در بین مخاطبان موسیقی دست پیدا کند.رهام هادیان و امیر مقاره هر دو از خوانندگان و آهنگساز گروه ماکان بند از بچه های نسل ۷۰ هستند و توانستند با شروع فعالیت های خود در طی یک سال موفقیت و محبوبیت بسیاری کسب کنند.نام “ماکان” از ریشه فارسی و نام یکی از پسران کاک از حاکمان مازندران در قرن ۴ام میباشد. وی ابتدا از سربازان پر نفوذ ابوالحسین ناصر در گرگان بود و پس از چندی به حکومت تمیشه منصوب شد.

More
سهیل فیضی

خواننده تهران

سهیل فیضی، متولد ۱۳۶۱ هنرمند فوق العاده حرفه ای که از سال ۱۳۷۶ موسیقی را آغاز کرد. یکی از موزیک های وی نمرت صده می باشد. او تاکنون با رضا محمودی و آروش همکاری داشته است.

More
مهدی مقدم

خواننده تهران

مهدی مقدم خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و بازیگر موفق و جوان کشورمان در روز ۳ آبان ۱۳۶۰ در بیمارستان اکبر آبادی در یکی از نواحی جنوبی پایتخت در خانواده ای ۷ نفره متولد شد، او کوچکترین عضو خانواده است که دارای ۳ خواهر و ۱ برادر بزرگتر از خود می باشد؛ مدرک تحصیلی مهدی مقدم دیپلم گرافیک از هنرستان صدا و سیما می باشد، شغل پدر مهدی نقاشی ماشین است.

علاقه به هنرپیشگی مهدی مقدم مربوط به دوران نوجوانی او می شود، ولی رفته رفته با بزرگتر شدن علاقه ی شدیدی به خوانندگی در خودش احساس می کند، پس تصمیم می گیرد که خواننده شود، وقتی که در هنرستان بوده، در تعدادی نمایش تئاتر مشغول به کار شد،فعالیت در رادیو را نیز تجربه نمود که مهمترین آنها برنامه جمعه ایرانی می باشد.

آغاز فعالیت حرفه ای او در زمینه موسیقی به سال ۱۳۷۷ باز می گردد، مهدی مقدم در سن ۲۰ سالگی (سال ۱۳۸۰) نخستین آلبوم خود به نام «خونسرد» را وارد بازار نمود، پس از آن در (سال ۱۳۸۳-۱۳۸۶) آلبوم سونامی را روانه بازار کرد.

More
ناصر عبداللهی

خواننده تهران

ناصر عبداللهی ( متولد ۱۰ دی ۱۳۴۹– متوفی ۲۹ آذر ۱۳۸۵) خواننده پاپ ایرانی اهل بندرعباس در دوران پس ازانقلاب بود. وی در ابتدا با ترانه ناصریا به شهرت رسید. ناصر عبداللهی در دهمین روز از دی ماه سال ۱۳۴۹ در محله سید کامل شهر بندرعباس زاده شد. پدرش عبدالرحمن عبداللهی کارگر بازنشسته بود و مادرش مهرنگاربندری نیایی خانه‌دار است. از ۱۳ سالگی به موسیقی علاقه‌مند شد. فعالیت‌های هنری خود را از سال‌های نوجوانی در صدا و سیما و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان آغاز کرد.

وی کار حرفه‌ای را به طور جدی از سال ۱۳۷۴ خورشیدی آغاز کرد. در سال ۱۳۷۵ همراه با همسرش به تهران آمد. محمدعلی بهمنی وی را به انتشارات دارینوش معرفی کرد. پس از آن آلبوم‌های عشق است و دوستت دارم ناصر را این انتشارات ضبط و منتشر کرد. ناصر با انتشارات فوق دچار اختلافاتی شد. پس از آن آلبوم‌های بوی شرجی، هوای حوا و ماندگار توسط انتشارات آوای نکیسا و آلبوم رخصت توسط انتشارات آوای مهر میهن به بازار روانه شد.

او چهار برادر و یک خواهر دارد. ناصر در هیجده سالگی با «فهیمه غفوری» اهل بندرعباس که سه سال از خودش بزرگتر است ازدواج کرد و حاصل آن سه فرزند (دو پسر و یک دختر) به نام‌های نوید، نازنین و نامی است. نینا فرزند چهارم ناصر حاصل ازدواج او با فاطمه فهیمی است.

بیشتر اشعار ترانه‌های او از سروده‌های محمدعلی بهمنی بود. در کار موسیقی به گفته خود وی تحت تأثیر سبک موسیقی ابراهیم منصفی بود. طوری که در سال‌های آغازین کار هنری ترانه‌های منصفی را بازخوانی می‌کرد.

ترانه‌های مورد انتخاب وی در آلبوم‌هایش عمدتاً دارای مفاهیم اجتماعی و حماسی (مانند ترانه‌های «یادم باشد»، «کودکان خیابانی»، «سربلند» و «شیوهٔ ما»)، مذهبی (مانند ترانه‌های «مهر علی و زهرا»، «احمد ثانی»، «یا فاطمه» و «مهر دلبر») و عاشقانه (مانند ترانه‌های «تو ای عشق»، «ماه من»، «بهت نگفتم» و «راز») بودند.

More